омріяна країна

Благодійний фонд

АНОНС нагородження переможців художнього конкурсу

20.08.2015

23 серпня з нагоди Дня прапора України в Києві на Хрещатику з 13.00 до 18.00 діти намалюють велику картину «Омріяна Україна» з образами майбутнього. Її авторами стануть 30 переможців всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей», які приїдуть до Києва з різних куточків нашої Батьківщини. Картину будуть малювати під кураторством всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана.

Творче дійство за участю дітей триватиме з 13.00 до 18.00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, біля будівлі КМДА.

Планується, що заявлена картина увійде до Книги рекордів України, представники якої будуть присутні протягом створення художнього полотна.

Встановлення рекорду, прес-конференція, презентація картини «Омріяна Україна» і вручення дипломів Книги рекордів України заплановані на 18.00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, біля будівлі КМДА.

Раніше, о 12.00 на сцені на Майдані Незалежності відбудеться урочисте нагородження 30 дітей-переможців всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Їм будуть вручені дипломи переможців та цінні подарунки. Малюнки цих дітей були відібрані з-поміж 800 конкурсних робіт, де були зображені дитячі мрії про майбутнє України. Переможці віком від 8 до 16 років приїдуть з Донецької, Чернігівської, Одеської, Львівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Київської та інших областей України.

Урочисте нагородження дітей, прес-конференція Оргкомітету Конкурсу-фестивалю розпочнеться на Майдані незалежності о 12.00.

Біля будівлі КМДА, поки діти малюватимуть спільну велику картину, відкриється виставка 100 кращих дитячих малюнків на тему «Омріяна Україна». Світлі образи майбутнього, дитячі мрії є цінними вогниками оптимізму, який так потрібні суспільству.

Виставка 100 дитячих малюнків-призерів Конкурсу-фестивалю «Омріяна Україна очима дітей» працюватиме з 12.00 до 19.00 на вул. Хрещатик, неподалік від будівлі КМДА.